Ведмеді почуваються добреЯк відомо, створений у Національному природному парку "Синевир" реабілітаційний центр для бурих ведмедів узяв під опіку трьох тварин Дюрія (7 років), Бубочку (3 роки) і Розу (5 років). Останню було визволено з клітки поблизу райцентру Літин, що на Вінниччині, і успішно транспортовано в Карпати. Тварина виявилась дуже волелюбною. Коли Роза опинилася у просторому вольєрі, то не могла нарадуватись, обходила і досліджувала територію.


У Австрії ця ведмедиця стала героїнею телевізійного ефіру, адже сюжет про неї зняли представники міжнародної організації "Чотири лапи" і показали своїм співвітчизникам. Незабаром до Дюрія, Бубочки і Рози приєднається й ведмідь Потап, що незабаром буде транспортований до НПП «Синевир» з Луганська.

Загалом, міцні лютневі морози ведмеді у реабілітаційному центрі НПП "Синевир" провели добре, адже їх рятує від холоду тепла "шуба", а також калорійні харчі: каша, риба, овочі, фрукти. Щотижня клишоногих пригощають й медом, який вони дуже люблять.


21.02.2012