Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

В НПП «Синевир» садять дерева


Щороку, навесні Національний природний парк «Синевир» засаджує лісовими культурами значні лісові площі. Працівники відділу відтворення природних екосистем здійснюють проектування ділянок лісокультурного фонду, що підлягають залісненню або сприянню природному поновленню.

5.074.png     5.074.png    

Вже не вперше долучається до справи збереження природи Карпат торгова марка «Моршинська», яка цього року за свої кошти придбала саджанці для НПП «Синевир». Долучилися до роботи і учні старших класів Колочавської ЗОШ №1, які старанно з працівниками парку закопували у кам’янисті схили молоді деревцята на території Квасовецького ПОНДВ.

5.074.png     5.074.png    

«Цього року вводимо у склад насадження вітростійкі породи дерев і загалом плануємо засадити 1,7 га площі лісу, - розповідає директор НПП «Синевир» Микола Дербак. – Планується висадити 9000 штук ялиці білої, 500 штук клена гостролистого, 500 шт. горіха чорного, 100 штук тису ягідного. Ці саджанці доповнять лісові культури нацпарку у Квасовецькому, Колочавському, Негровецькому, Синевирському та Остріцькому ПОНДВ. Також дуже вдячні ТМ «Моршинська» і директору Колочавської ЗОШ №1 Михайлу Кию за сприяння у проведенні лісокультурної кампанії».

24.04.2018 р.