Національний природний парк "Синевир" - Новини

Ведмідь Стефана успішно проходить адаптацію до нових умов


13.01.20161

Ведмідь Стефан, доправлений півтора тижня тому до Реабілітаційного центру бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир», успішно проходить адаптацію до нових умов. Оселившись у спеціалізованому закладі в Карпатах, до 400-кілограмового клишоногого з Хмельницька – посилена увага ветеринара центру. За його словами, після загального огляду, висновок такий: тварина у задовільному стані. Стефан має відмінний апетит. Для нього розроблено збалансований раціон. Ведмідь дуже любить рибу і моркву, звісно не відмовляється від хліба і фруктів…

Нагадаємо, що ведмідь Стефан раніше виступав у цирку разом з артисткою Мартою Бужановською. Це тривало кілька років. Відтак, жінка покинула арену і забрала з собою Стефана, бо надто була прив’язана до цієї тварини. Втім, утримання хижака – недешева справа. Для неї це була непроста річ. У січні Марта раптово померла, тож опікуватися ведмедем, якого вона утримувала 15 років, було вже нікому.

Щоб тварина не загинула, її прихистив приватний зоопарк у тому ж Хмельницькому і особисто про нього подбав пан Альохін. Відтак тварина була передана до Реабілітаційного центру бурих ведмедів. Для транспортування та харчування Стефана пан Альохів зробив благодійний внесок у розмірі 3500 грн., таку ж суму зібрали волонтери і просто небайдужі люди з Хмельницька, за що їм велика подяка.

06.04.2017 р

Опубліковати в twitter.com