Сьогодні розпочав роботу Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України»


Про нас
Міжнародний екологічний Форум "Довкілля для України" а, в рамках Форуму, VІІ Міжнародна виставка «Довкілля 2014».проходитиме 23-25 квітня 2014 року в м. Києві. Захід відбувається за підтримки Кабінету Міністрів України і Міністерства Екології та природних ресурсів України.

За словами організаторів, форум відкриває свої двері для всіх, хто не байдужий до стану довкілля та бажає долучитися до питань гармонійного та сталого розвитку нашої держави.

На форумі відвідувачі зможуть побачити новітні технології, що застосовуються у сфері охорони довкілля, ознайомитися з проектами збереження довкілля, представленими великими промисловими підприємствами України, а також взяти безпосередню участь у природоохоронних заходах.

У VІІ Міжнародній виставці «Довкілля 2014» беруть участь близько 30 провідних промислових підприємств, екологічних компаній, навчальних закладів, громадських екологічних організацій з України, Російської Федерації, Німеччини, Італії, Данії та інших іноземних держав.

За підсумками Форуму Уряд отримує чіткі рекомендації, на основі яких розробляються та запроваджуються на практиці необхідні елементи, спрямовані на покращення екологічної політики нашої держави.
23.04.2014 р.


Опубліковати в twitter.com