Навчання задля успішного виконання завдань


ved.jpg    ved2.jpg

У візит-центрі Національного природного парку «Синевир» відбулося навчання працівників служби державної охорони та фахівців з рекреаційного обслуговування. У зв'язку зі змінами у природоохоронному законодавстві, постала потреба в проведенні таких заходів з метою ознайомлення з ними працівників установи. Проводили навчання заступники директора Іван Маркович та Василь Росоха, начальник відділу охорони природних екосистем Василь Субота, головний бухгалтер Лідія Субота, начальник економічного відділу Олена Сятиня, інженер з ОП та ТБ Василь Рошинець та інші.

Начальник відділу ОПЕ Василь Субота ознайомив присутніх з нормативно-правовими документами, щодо проведення санітарно-оздоровчих заходів, розповів про державний контроль за дотриманням санітарних правил у лісах і відповідальність за їх порушення.

Також було звернуто увагу на правильність оформлення технічної документації, ведення книг по обліку лісових пожеж, лісопатологічних обстеженнях лісу, відновленню лісових культур, фенологічних спостереженнях тощо.

Про ведення документації обліку розповіла головний бухгалтер Лідія Субота. Вона наголосила, що ведення документації є дуже важливою ланкою у здійсненні будь-якої роботи і відноситися до її виконання треба з відповідальністю. Тому велика увага була сконцентрована саме на правильності оформлення різного виду документів, їх вчасній подачі та відповідальності за них.

Про правильність оформлення кошторисної документації, якими вимогами слід користуватись при оформленні документації по отриманні та списанні матеріалів, товаро-транспортних накладних, веденні постійного обліку по використанні електроенергії та ще багато інших питань можна було почути від керівного складу парку.

Такі навчання є дуже корисними і, як показує практика, мають важливе значення задля успішного виконання завдань, що ставляться перед працівниками Національного природного парку "Синевир".

НПП «Синевир», Нарада

ved2.jpg

26.01.2015 р.


Опубліковати в twitter.com