Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

З роботою НПП «Синевир» ознайомилися голова Закарпатської ОДА Олексій Петров і народний депутат Михайло Лаба

6 травня національний природний парк «Синевир» відвідав голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров і народний депутат України Михайло Лаба. З директором парку Миколою Дербаком і головою Міжгірської районної державної адміністрації Василем Юриком вони обговорили актуальні для регіону питання, зокрема збір та утилізація сміття, забезпечення населення дровами, розвиток туризму.

– Для нашого регіону вкрай важливо завершити будівництво Музею лісу і сплаву, який стане ще однією потужною туристичною атракцією, створяться нові робочі місця і поповнюватиметься місцевий бюджет. У вирішенні цього питання сподіваємось на вашу підтримку, – зазначив директор НПП «Синевир» Микола Дербак під час розмови з керівником краю, оглядаючи відбудовану частину музею в Чорній ріці.

Олексій Петров і Михайло Лаба ознайомилися з роботою Реабілітаційного центру бурих ведмедів. Тут минулого року розпочалося розширення спеціалізованого закладу для тварин на площу 6 га. Завершення робіт очікується в цьому році. Наразі залишається ще не вирішеним питання добудови споруди, у якій розміститься візит-центр, робочі кімнати працівників, господарські приміщення.

Вичерпну презентацію про територію НПП «Синевир», його завдання і діяльність гостям продемонстрував керівник установи у візит-центрі. Тут також відбулося спілкування з головами сільських рад, що знаходяться в межах парку, під час якого обговорювалися питання розвитку гірських населених пунктів, ремонт дороги Синевир – Буштино тощо.

07.05.2020 р.