Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

У національному природному парку «Синевир» розпочався ремонт даху візит-центру

У національному природному парку «Синевир» розпочався ремонт даху візит-центру. Ця оригінальна споруда зведена з елементами традиційного стилю. Дах покритий дранкою, але вона вже відслужила свій термін, тож заміна новим покрівельним матеріалом на часі. Звісно, простіше було придбати сучасний матеріал, але у нацпарку вирішили, що потрібен дерев’яний дах, який є гармонічний для цієї споруди.

Будівлі близько сорока років. Візит-центр у ній створено у 2004 році з метою ведення екологічної просвіти, формування привабливого туристичного іміджу НПП «Синевир». До структури цього закладу належать: конференц-зал; виставковий зал; експозиція лісосплаву. Візит-центр виконує ознайомчу, просвітницьку і навчальну функції.

Щороку парк відвідує багато туристів, тож зацікавленим особам тут надають інформаційні відомості про визначні місця регіону, музеї, історико-культурну спадщину, туристичні і екологічні стежки, об’єкти рекреаційної інфраструктури тощо.

Окрім ознайомчої, візит-центр НПП «Синевир» відіграє важливу просвітницьку та навчальну функції. Враховуючи специфіку природно-заповідних установ, це провідне завдання центру. Тут регулярно проводяться різноманітні еколого-просвітницькі заходи з учнівською і студентською молоддю. Візит-центр служить осередком комунікації та проведення заходів з громадськістю, а це «круглі столи», урочисті збори, наради з місцевими жителями та органами місцевого самоврядування, науково-технічні ради тощо. Різноманіття форм роботи візит-центру НПП «Синевир», відповідно до сучасних реалій, дозволяє залучити до участі в обговоренні актуальних питань екології та функціонування природно-заповідних установ якомога більше зацікавлених осіб різних вікових категорій.

21.05.2019 р.