На травневі свята НПП «Синевир» відвідали численні туристи


tur.jpg    tur2.jpg

Літній туристичний сезон на території Національного природного парку «Синевир» щороку стартує на травневі свята. Саме по кількості відвідувачів парку у ці дні, можна приблизно прогнозувати, наскільки багатим на туристи буде літо. Цьогорічні травневі свята показали, що територія НПП «Синевир» надзвичайно популярна серед відпочиваючих. І не дивно, адже парк багатий на різноманітні природні та історико-культурні туристичні ресурси: гірський рельєф, мальовничі карпатські ліси, високогірні полонини, велика кількість гірських потоків, різноманіття рослинного і тваринного світу, наявність культурних та архітектурних пам’яток тощо.

Озеро Синевир та Центр реабілітації бурих ведмедів є найбільш відвідуваними місцями. А от серед любителів походів в гори улюбленими стали маршрути на хребет Пішконя, Дике озеро, гору Стримбу, Дарвайку.

Національний природний парк «Синевир» регулярно здійснює комплекс заходів по проведенню благоустрою території і мінеральних джерел, маркує туристичні маршрути та екологічні стежки тощо.

Територія Тереблянської долини – одне з найкрасивіших місць для відпочинку в будь-яку пору року!

tur3.jpg    tur4.jpg

05.05.2015 р.


Опубліковати в twitter.com