У НПП «Синевир» розпочався літній туристичний сезон


tur1.jpg     tur2.jpg

Територія Національного парку «Синевир» - одне з найпривабливіших і найпопулярніших місць для відпочинку, особливо влітку. Екологічно чистий куточок Карпат, манить сюди численних туристів як з України, так із-за кордону. У цих краях є все для того, щоб оздоровити тіло, розширити світогляд, збагатитися духовно.

Живописні краєвиди, мальовничі гори, кришталево чиста джерельна вода, недоторкана природа, що дбайливо охороняється, свіже повітря –все це зачаровує і притягує міського жителя. Саме на території Національного парку розташоване одне з природних чудес України озеро Синевир, відкритий перший в Україні і найбільший в Європі Центр реабілітації бурих ведмедів, єдиний в Європі Музей лісу і сплаву, знаходиться одне з високогірних озер Карпат Дике озеро, цікаве сфагнове болото Глуханя тощо. Для відпочиваючих розроблені спеціальні туристичні маршрути, екологічні та науково-пізнавальні стежки.

Для комфортного проживання на території НПП «Синевир» збудоване рекреаційне містечко «Рабачинка» та мотелі «Остріки», «Бункер», «Синевирська Поляна». Для невибагливих туристів створені всі умови для зручного проживання та відпочинку в наметах на території національного парку.

Відпочинок в НПП «Синевир» серед унікальної природи залишить приємні враження, які спонукають вертатися у ці краї іще не раз.

tur3.jpg     tur4.jpg

tur5.jpg     tur6.jpg

tur7.jpg     tur8.jpg

31.05.2013 р.


Опубліковати в twitter.com