Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

«Оновлено альтанки біля озера Синевир".

Формувати привабливий туристичний імідж краю, створювати умови для організованого та ефективного туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності - таку мету ставить перед собою національний природний парк «Синевир».

Для цього велика увага приділяється розбудові рекреаційної інфраструктури парку та утриманні її в належному стані. Особливого догляду потребують дерев′яні споруди, які мають властивість часто ламатися та псуватися, такі як колиби, альтанки, лісові меблі, лавочки.

В Синевирсько-Полянському природоохоронному відділенні, де відмічається найбільший потік туристів, потреба в ремонтних роботах таких споруд є найбільшою.

Нещодавно, біля Синевирського озера, завдяки зусиллям працівників Синевирсько-Полянського природоохоронного науково-дослідного відділення на трьох альтанках замінили покрівлі дахів. Дерев′яні дахи з дранки мають красивий вигляд для цих споруд і гармонійно виглядають на фоні природи. Альтанки користуються високим попитом серед туристів, служать прихистком, де можна перечекати негоду, сильні зливи чи сховатися від літньої спеки.

14.07.2021р.