Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

ТОП 5 місць в НПП «Синевир», які необхідно відвідати саме весною


5.074.png    

Після тривалої холодної зими перші весняні промені оживляють організм, наповнюють радістю, спонукають залишати задушливі приміщення та насолоджуватися весняною погодою. У цей час особливо хочеться якнайшвидше вирватися на природу бодай на день-два і подихати свіжим повітрям. Адже деякі місцини відкривають свою неповторність саме весною. У національному природному парку «Синевир» склали ТОП 5 місць, які варто відвідати саме весною. Тепла, сонячна погода вже панує в регіоні, тож час рушати у весняну подорож.

Первоцвіти першими радують зір, стомлений білосніжною одноманітністю зими. Лише весною, у другій половині березня і на початку квітня, ви можете побачити дивовижне цвітіння крокусів та підсніжників на теренах національного парку. Шафран Гейфеля в окремих місцях фіолетовим килимом вкриває великі площі землі. У селі Колочава місце масового цвітіння шафрану назвали «Долиною крокусів».

5.074.png     5.074.png    

Озеро Синевир (Морське око) – одне з семи природних чудес України, весною топить свій острівок-зіницю у водних хвилях. Озеро робиться повноводним через танення снігів, що стрімкими потічками спускаються з гір, а площа його збільшується на 1-3 га.

Водоспад Білий звір також саме навесні стає бурхливим і несеться вниз до річки Тереблі з великою швидкістю та гуркотом. Холодна вода падає зі скелястого схилу гори, з-поміж смерек і буків, переливаючись по камінню, перетворюється в біле шумовиння. Неперевершена краса...

Бурі ведмеді у Реабілітаційному центрі НПП «Синевир» прокидаються від сну з першими весняними промінцями. Після довгого відпочинку, вони активно починають шукати їжу, згуртовуючись біля місць годівлі. Життя у вольєрі активізується, а туристи зі задоволенням спостерігають за вибриками клишоногих.

5.074.png     5.074.png    

Весняний ліс особливо ошатний і світлий. А яке задоволення і користь від прогулянок поміж кронами з молодими листочками… Все оживає, співає, наповнює енергією, здоров’ям… Разом із природою прокидається і жага до життя.

18.04.2018 р.