Закарпатські журналісти відвідали НПП «Синевир»


pk.jpg     pk2.jpg

Група авторитетних журналістів із відомих закарпатських та всеукраїнських ЗМІ днями завітали до Національного природного парку «Синевир». Четверта влада Закарпаття разом із директором НПП «Синевир» Миколою Дербаком, головами сільських рад Колочави, Негрівця, Синевира і Синевирської Поляни та представниками природоохоронної установи за «круглим столом» обговорили питання функціонування парку в складних умовах, актуальні проблеми та плани на майбутнє.

«У національному парку є чимало важливих питань, вирішення яких можливе лише за сприяння та підтримки держави. Зокрема, йдеться про низку стратегічних об’єктів: будівництво доріг, відтворення Музею лісу і сплаву, вирішення проблеми з твердими побутовими відходами, завершення будівництва Центру реабілітації бурих ведмедів, включення букових пралісів Синевира до світової спадщини ЮНЕСКО тощо. Ми маємо ряд цікавих об’єктів для туристів, проте недосконала інфраструктура не дає можливості на повну потужність використати наявний туристичний потенціал регіону», - наголосив директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

Після круглого столу, журналісти відвідали цікавий туристичний об’єкт – водоспад Білий Звір, ознайомилися з роботою Реабілітаційного центру бурих ведмедів та оглянули експозицію музею лісосплаву у візит-центрі парку.

pk3.jpg     pk4.jpg

pk5.jpg     pk6.jpg

15.04.2014 р.


Опубліковати в twitter.com