Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

«Мандруй Україною з Дмитром Комаровим».

Національний природний парк «Синевир» привабливий не тільки для туристів але й для різних телепередач. Яскравим прикладом є те, що нещодавно до НПП «Синевир» завітав зі своєю знімальною групою Дмитро Комаров для зйомки телепрограми «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим». Це телепроєкт, який відриває Україну по-новому.

Реабілітаційний центр бурих ведмедів – є дуже популярним і цікавим місцем серед туристів, його із задоволенням відвідують як дорослі так і діти. Саме тому, не випадково, ним зацікавився і сам телеведучий Дмитро Комаров. Разом зі своєю знімальною групою він зняв чимало цікавих сюжетів РЦБВ та життя ведмедів.

Наразі реабілітаційний центр є домівкою для 32 клишоногих, в кожного з них є ім‵я і своя нелегка доля. Досі їх утримували в жахливих умовах, нерідко знущалися, деяких погано годували.

Після успішної реабілітації ведмеді живуть у просторому вольєрі площею 12 га, де для них створені напіввільні умови. На спеціально обладнаному ігровому майданчику і басейні ведмеді мають змогу гратися і купатися у воді з гірського потоку. Щодня їх годують овочами, фруктами, рибою, преміксами, гілками малини, трав‵янистими рослинами. На відміну від важкого минулого, яке довелося пережити цим тваринам, тут їм гарантований великий простір, санітарне, ветеринарне і харчове забезпечення.

Про все це, та багато іншого згодом ми побачимо у випуску тревел-шоу «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим», яка обіцяє бути цікавою і захоплюючою.

Сподіваємось, що перегляд нового випуску телепрограми буде спонукати відвідувачів відвідати цей центр, щоб на власні очі помилуватися ведмедями.

13.07.2021р.