Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

НПП «Синевир» отримав нові автомобілі

7 липня 2021 року, до Дня працівника природно-заповідної справи в м. Івано-Франківськ національний природний парк «Синевир» отримав 6 нових автомобілів Toyota HILUX в рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що фінансується урядом Німеччини через Банк розвитку «Кредитна установа для відбудови» (KfW).

Ключі вручали керівник проєкту, уповноважений представник АГТ ГРУП АГ Міхаель Бромбахер та директор департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів Міістерства захисту довкілля та природних ресурсів України Эдуард Арустамян.

Ці автомобілі підвищеної прохідності стануть в нагоді для ефективного виконання завдань при здійсненні природоохоронних заходів.

Раніше національному природному парку «Синевир» проєкт надав технічне обладнання для ефективної комунікаційної діяльності та підсилення польових досліджень, необхідне обладнання для проведення конференцій та круглих столів, а саме: фото фотоапарати, спікерфон, дрон, мікрофон та портативну камеру. Отримано новий повнопривідний автомобіль Рено Дастер, який використовується для здійснення функціональних обов‵язків персоналу парку. А також квадроцикл, як пілотний транспортний засіб, яким можна користуватися цілий рік, навіть в умовах снігу чи болота. Технічний засіб вже успішно випробувано.

Щиро дякуємо проєкту за матеріально-технічну підтримку парку. Усе це сприяє ефективній природоохоронній, науковій та еколого-освітній роботі національного парку.

08.07.2021р.