Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Часопис «Синій Вир» переміг у журналістському конкурсі

Конкурс журналістських робіт «Кращі практики місцевого розвитку в Карпатах» проводився Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у січні – березні 2019 року. До участі у ньому подали свої роботи журналісти, серед яких Марія Шетеля, репортер еколого-освітнього часопису «Синій Вир», що видається у національному природному парку «Синевир». Її стаття «Залучення грантів для розвитку громад. Приклад Колочави» зайняла друге місце у номінації «Стаття в друкованому або онлайн-виданні». У список переможців увійшли також журналістські матеріали ICTV, «Першого Західного», «Репортера».

«Тема залучення грантів місцевими громадами, їх ініціативи, приклади підвищення якості життя населення Карпатського регіону за рахунок позабюджетних ресурсів тощо, на нашу думку недостатньо висвітлюється у пресі. Тому мета конкурсу – привернути увагу громадськості і ЗМІ до всіх численних проектів, які реалізовуються у Карпатах на території Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей», – наголосив у своєму виступі голова Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Він також особисто привітав переможців та вручив їм дипломи.

Виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин зазначила, що головне для організації – аби Карпати були в фокусі. Вона ознайомила присутніх на зустрічі «За чаєм про Карпати» з новими численними проектами. Приємно, що серед них є ті, які реалізовуються в нашому регіоні.

10.05.2019 р.