Директор НПП «Синевир» Микола Дербак вручив подяки колочавським юннатам


zvonok.jpg     zvonok2.jpeg

Щороку свято останнього дзвоника у Колочавській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 обов’язково відвідує директор Національного природного парку «Синевир» Микола Дербак. Учнівська лінійка, яка відбулася у п’ятницю, 24 травня теж відбулася за участі керівника парку.

Микола Юрійович тепло привітав випускників школи із вступом у доросле життя, побажав успіхів та натхнення у здобутті вибраної професії в університетах. Директор відзначив тісну співпрацю Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 із Національним парком та подякував за активну участь учнів в еколого-освітніх заходах очолюваної ним установи.

Микола Дербак вручив подяку директору Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кию Михайлу Михайловичу за сприяння у проведенні еколого-освітньої роботи, формування природоохоронного світогляду і екологічної культури учнів.

Окремими грамотами за активну участь у семінарах, конференціях, експедиціях та інших еколого-освітніх заходах, що проводилися Національним природним парком «Синевир», директор відзначив ряд юних натуралістів школи.

Отримала подяку і вчителька фізкультури Ярема Тетяна Юріївна за участь та перемогу її вихованців у футбольному турнірі, в рамках акції «Спорт та відпочинок», що проводилася за сприяння НПП «Синевир».

За активну участь у організації учнів для посадки дерев Микола Юрійович вручив подяку 14 учням 8-Б класу та їх класному керівнику Глеба Марії Дмитрівні.

«Пройдуть роки, ви організуєте зустріч випускників, то обов’язково відвідайте свої саджанці. Можливо, колись ви приведете до них своїх дітей чи онуків. Ваш вклад у відтворення навколишньої природи є неоціненним і ви маєте гордитися своєю працею», - зазначив Микола Дербак у своєму виступі на урочистій лінійці.

zvonok3.jpg     zvonok4.jpeg

27.05.2013 р.


Опубліковати в twitter.com