Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

У НПП «Синевир» відбулася екологічна акція з благоустрою території «Чисте довкілля»


5.074.png     5.074.png    

У національному природному парку «Синевир» відбулася екологічна акція з благоустрою території «Чисте довкілля». Вона є традиційною і проводиться у квітні впродовж багатьох років

До заходу долучилися усі вісім природоохоронних науково-дослідних відділень парку, офісні співробітники та працівники інших підрозділів установи – загалом понад двісті осіб. Учасники акції прибрали території від листя та інших залишків деревного походження біля рекреаційних та адміністративних будівель, візит-центрів, тимчасових місць відпочинку, обабіч доріг тощо.

5.074.png     5.074.png    

Особливі зусилля були спрямовані на благоустрій прирічкових смуг. Подбали природоохоронці й про чистоту рекреаційних зон довкола Синевирського озера і Озірця. Доглянули учасники акції екологічні стежки та туристичні маршрути, стоянки для автомобілів. Це особливо важливо з огляду на те, що стартує туристичний сезон.

5.074.png     5.074.png    

На клумбах біля адмінбудівель парку висаджено квіти, а у дендропарках висаджено нові породи дерев та здійснено обрізку тих дерев, які цього потребували.

12.04.2018 р.