НПП «Синевир» взяв участь у робочій нараді щодо впровадження міжнародного проекту


vilage.jpg    vilage2.jpg

На базі Національного музею народної архітектури та побуту в Пирогові відбулася робоча нарада щодо впровадження міжнародного проекту «Дерев’яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності», який реалізується за підтримки Європейського Союзу у межах програми «Інвестиції в людей».  Національний природний парк «Синевир» взяв участь у даному заході як партнер проекту.

Під час робочої наради обговорювалися питання виконання плану робіт на 2015 і 2016 роки, передбачені згаданим проектом, зокрема, будівництво модельного будинку в НПП «Синевир», організація науково-практичної конференції  «Методологія збереження та розвитку народної архітектури в культурному ландшафті», логістика і влаштування спеціалізованої виставки і супроводжуючих заходів у Києві, Львові і Синевирі, організація спільної роботи студентів з архітекторами з розробки проектів, робота з університетами та іншими інституціями (музеї, національні парки, заповідники, муніципалітети), організація стажування фахівців НПП «Синевир» закордоном,  популяризація досягнень проекту тощо. Заплановані заходи мають за мету сприяти  попередженню деградації цінних культурних ландшафтів в національних парках, історичних поселеннях і охоронних зонах пам’яток і музеїв просто неба.

Учасники робочої наради також мали нагоду ознайомитися з територією Національного музею народної архітектури та побуту в Пирогові, а також обмінятися досвідом роботи.

vilage3.jpg    vilage3.jpg

16.04.2015 р.


Опубліковати в twitter.com