Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Зустріч з учасниками АТО

Учасники АТО, побратими 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців здійснили візит до національного природного парку «Синевир» на запрошення директора установи Миколи Дербака. У центральному офісі парку відбулася зустріч військових з керівництвом нацпарку. Військові висловили подяку Миколі Юрійовичу за меценатську підтримку воїнів, які боронили Україну, та вручили йому медаль Чорних Запорожців. Директор установи привітав гостей з Днем Конституції України і подякував за високу нагороду, а також візит та добру нагоду поспілкуватися. Микола Дербак запевнив, що й надалі докладатиме усіх зусиль для підтримки воїнів.

Також у ході цього візиту було проведене розширене засідання громадського об’єднання учасників революції гідності, ветеранів війни та добровольців «Єдність».

З нагоди Дня Конституції України учасники АТО, побратими 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців здійснили сходження на найвищу вершину національного природного парку «Синевир» гору Стримбу (1719 м. над рівнем моря). Щорічне сходження на одну з вершин Карпат – добра традиція Чорних Запорожців. Раніше вони вже проводили подібні акції на Говерлі та інших двохтисячниках. Цього разу підкорили мальовничу Стримбу, яка вражає своєю красою і надихає численних мандрівників.

02.07.2021р.