Колочава та Синевир увійшли в список сіл унікальних та цікавих для туристів


vilage.jpg    vilage2.jpg

Міжнародний туристичний портал склав список найбільш унікальних українських сіл, які варто відвідати туристам. Приємно, що два населені пункти розташовані на території Національного природного парку «Синевир»: рейтинг очолило село Колочава, а також до списку потрапив Синевир.

Як пише сайт igotoworld, плануючи відпочинок, багато хто мріє про популярні курорти, забуваючи про більш доступне дозвілля, як, наприклад, поїздка в українське село. «Що може бути краще первозданної природи і смачної здорової їжі? Зрештою, Україна завжди славилася своїми природними багатствами. Якщо ви в цьому ще не переконалися, то у вас є всі шанси», – переконані автори міжнародного видання.

У рейтингу «Невідома Україна: 19 унікальних сіл» перше місце зайняла Колочава – село десяти музеїв, десятків пам’ятників, мінеральних вод та дивовижної гірської природи.

Важко знайти людину, яка не знала б про озеро Синевир – одне з семи природних природних чудес України, до того ж неподалік Синевира знаходиться єдиний в Європі Музей лісу і сплаву.

Тож варто задуматися: навіщо кудись їхати за кордон, коли в Україні є стільки надзвичайних та цікавих місць, які варто і самим побачити, і дітям показати.

vilage3.jpg    vilage4.jpg

08.04.2015 р.


Опубліковати в twitter.com