НПП «Синевир» у Києві презентував розвиток екологічного туризму на території


vist.jpg    vist2.jpg

vist3.jpg    vist4.jpg

Територія НПП «Синевир» ідеально підходить для розвитку екологічного туризму. Такі висновки зробили візитери, які днями відвідали експозицію Національного природного парку «Синевир» на Міжнародній туристичній виставці UITT 2015 у м. Київ. Представлення екологічного туризму НПП «Синевир» відбулося на інтерактивному стенді «Екотуризм в Україні», де кілька днів проходили тематичні презентації Національних природних парків (НПП) України та активного відпочинку. Організатори заходу – Міністерство екології та природних ресурсів України та Українська асоціація активного та екологічного туризму.

Екологічний туризм - подорож до природних територій, незмінених або мало змінених діяльністю людини, з відповідальним ставленням до природи і якнайменшим впливом на довкілля. Найкраще для розвитку екотуризму підходять території національних природних парків.

Територія НПП «Синевир» розташована в екологічно найчистішому куточку Карпат, багата природними та історико-культурними туристичними ресурсами. Високогірне озеро Синевир, Центр реабілітації бурих ведмедів, оліготрофні болота Глуханя та Замшатка, гори Стримба, Негровець, Красна , букові праліси, численні туристичні маршрути та екологічні стежки – все це є основою для розвитку екологічного туризму. Презентація цих місць на стенді «Екотуризм в Україні» викликала неабиякий ажіотаж та великий інтерес із боку відвідувачів заходу. Візитери виставки із захопленням слухали інформацію про національний парк, розбирали матеріли з інформацією, буклети та календарі, читали еколого-освітній часопис «Синій Вир», який детально інформує про роботу природоохоронної установи.

«Світова та національна практика свідчить про те, що розвиток екологічного туризму тісно пов’язаний з природоохоронними територіями. Об’єкти природно-заповідного фонду – це ті унікальні природні місця, які хочуть побачити не тільки жителі України, а й іноземні гості», - зазначив заступник Міністра екології та природних ресурсів України Сергій Курикін, який на виставці представив проекти екологічного туризму, що нині набувають популярності в Україні.

«Екологічний туризм сприяє стійкому розвитку території парку, - розповідає директор НПП «Синевир» Микола Дербак. – Завдяки йому місцеве населення надає послуги, а це створює економічні стимули до охорони довкілля. Місцеві мешканці, побачивши зацікавленість регіоном, починають більше цінувати природні багатства і брати участь в їх охороні, підвищується їхня екологічна свідомість».

За успішну участь у XXI Міжнародній виставці «Україна подорожі та туризм» НПП «Синевир» нагороджений дипломом.

vist5.jpg    vist6.jpg

vist7.jpg    vist8.jpg

02.04.2015 р.


Опубліковати в twitter.com