ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ «ПЕРНАТІ – НАШІ ДРУЗІ» ВІДБУЛАСЯ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ПАРКУ «СИНЕВИР»


bird1.jpg

1 квітня, з нагоди відзначення Міжнародного дня птахів, у Національному природному парку «Синевир» (Закарпатська область) відбулася екологічна акція «Пернаті – наші друзі».

У заході взяли участь учні Синевирської загальноосвітньої школи, які, під керівництвом працівників парку, вивчали орнітофауну. Під час тематичного уроку школярі дізналися про особливості життя птахів у різних куточках планети, необхідність охорони і збереження пернатих та участь у цьому кожного з нас.

В ході акції проведено бесіду на тему «Як я дбаю про птахів». Юні натуралісти охоче поділилися власним досвідом турботи про пернатих, а це виготовлення годівниць, викладання у них кормів, порятунок поранених пташок. Історії молоді підтвердили їхнє екологічне бачення про оточуючий світ. Свої поради з приводу почутого від учнів, дали працівники Національного природного парку «Синевир», які закликали й надалі з такою ж любов'ю і турботою ставитися до птахів і всіх живих істот. Юні учасники акції разом з учителями на подвір'ї школи вслухалися у спів пернатих, намагалися вгадати якому саме птаху належить той чи інший спів. У подарунок молодь отримала цікаві листівки і календарі на згадку про зустріч з працівниками парку.

Важливою частиною екологічної акції «Пернаті – наші друзі» стало встановлення додаткових годівниць на деревах по всій території Національного природного парку «Синевир». Напередодні акції всього їх природоохоронцями було змайстровано 40 штук.

bird2.jpg     bird3.jpg

bird4.jpg     bird5.jpg

02.04.2014 р.


Опубліковати в twitter.com