БУДИНКИ ВІДПОЧИНКУ


4.jpg

Мотель "Плотина"

Будинок відпочинку «Плотина» знаходиться на території Синевирського ПОНДВ в стаціонарній зоні рекреації. Будинок, музей лісосплаву та об'єкти біля нього розташовані на площі 1.6 га. Він розташований у мальовничій місцевості з чарівними пейзажами та краєвидами на березі дзюркотливої річки Чорна Ріка. Доповнює пейзаж унікальна споруда – музей лісу і сплаву.

Музей лісу і сплаву – єдина в Європі конструкція, що збереглася від часів сплаву деревини річками і є важливою історичною пам'яткою. Гребля, побудована в середині XIX ст. Вона являла собою складний комплекс будівельних конструкцій, технічних вузлів і механізмів.

Повертаючи до музею лісосплаву дорогу з ур. Остріки Вам покаже інформаційний стенд та вказівник. Під'їзна дорога має ґрунтове покриття, але дозволяє проїзд легковим автомобілям до цих об'єктів.

Будинок відпочинку «Плотина» має два поверхи і здатний приймати до 30 відпочиваючих. Від будинку бере початок екологічна стежка "Гребля - Озірце (Дике озеро)" та туристичний маршрут "Остріки - Гребля".

Гребля.jpg     PIC_0023.jpg