У НПП «Синевир» проведено ряд заходів з благоустрою і озеленення територій


blago.jpg     blago0.jpeg

У НПП «Синевир» проведено ряд заходів з благоустрою і озеленення територій, серед яких особливою масовістю відзначились акції «За чисте довкілля і «День довкілля».

У цих акціях взяло участь понад триста осіб з числа працівників НПП «Синевир», представників громадськості, навчальних закладів регіону. У результаті проведених заходів благоустрою було прибрано 7 га території, що знаходиться поблизу адміністративних будівель, рекреаційних об’єктів тощо.

Особлива увага зверталася на чистоту водойм. Очищено від сміття русла річок Теребля, Чорна Ріка, Сухар, Канчівський, Потік, Лехманів Звіт, Візантіїв Звір на відрізку 32 км. Ліквідовано 27 несанкціонованих сміттєзвалищ. Зібрано сміття довкола Синевирського озера, Дикого озера, сфагнового оліготрофного болота Глуханя, очищено від захаращення екологічні стежки, що ведуть до цих природних об’єктів, облагороджено мінеральні джерела в урочищах Квасовець і Лехманів Звір. Такі справи набувають особливої ваги і актуальності з огляду на те, що рішенням ООН 2013 рік оголошено Міжнародним роком співробітництва для збереження води.

Також проведено озеленення територій, посаджено сотні дерев і кущів, упорядковано газони і квітники поблизу адміністративних і рекреаційних будівель, висаджено квіти.

Акції з благоустрою у НПП «Синевир» передували заходи роз’яснювальної роботи, які мали за мету поширити екологічні знання, сприяти утвердженню природоохоронного світогляду, екологічної етики і закликати громадськість та молодь долучитися до спільної справи – турботи про чистоту довкілля.

blago3.jpg     blago4.jpg

30.04.2013 р.


Опубліковати в twitter.com