НПП «Синевир» здобув перше місце у Всеукраїнському конкурсі «До чистих джерел»


forum3.jpg     forum30.jpeg

У 2000 році за ініціативи громадських природоохоронних організацій було започатковано Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел». Він був підтриманий Урядом України і кожного року проводиться Міністерством екології та природних ресурсів України і Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта». Конкурс ставить за мету залучити широкі верстви населення до практичних природоохоронних дій, спрямованих на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, їх раціональне використання та підвищення рівня екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом розвитку громадських екологічних ініціатив.

Передусім, конкурс спрямований на проведення комплексу робіт з відновлення та впорядкування водних об’єктів, очистку і догляд прибережних захисних смуг річок, створення та утримання об’єктів природно-заповідного фонду для збереження біорізноманіття на берегах річок тощо.

У 2012 році на конкурс подано понад 300 робіт з усіх областей України, серед яких Закарпаття гідно презентував Національний природний парк «Синевир». За подану на екологічні змагання роботу «Збережемо чистоту Синевирських джерел» ця природно-заповідна установа здобула перше місце у номінації «Колективи земле- і водокористувачів». До речі, у згаданому конкурсі НПП «Синевир» посідає першість уже два роки поспіль.

Нагородження переможців відбулося 24 квітня під час X ювілейного Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України», для участі у якому НПП «Синевир» відрядив свою делегацію.

forum30.jpg     forum31.jpg

forum5.jpeg

29.04.2013 р.


Опубліковати в twitter.com