НПП «Синевир» взяв участь у Міжнародному екологічному форумі «Довкілля для України»


forum1.jpg     forum2.jpg

Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України» цього року проходив у Києві вже вдесяте. 23 квітня ювілейний захід відкрили міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков і перший заступник голови АПУ Ірина Акімова.

Активну участь у форумі традиційно взяв НПП «Синевир», який презентував свою діяльність на міжнародній екологічній виставці «Довкілля – 2013».

Делегація працівників НПП «Синевир» на чолі з директором Миколою Дербаком взяла участь у конференції «Рio+20: перспективи розвитку в українському вимірі».

– Сьогодні в світі немає нічого важливішого за екологію, і всі, хто зібрався в залі Міжнародного виставкового центру – це справжні друзі природи, які своєю щоденною роботою допомагають зробити Україну по справжньому квітучою, – зокрема сказала Ірина Акімова, виступаючи на конференції.

– Я глибоко переконаний, що лише спільними зусиллями національних урядів та світового співтовариства із найширшим залученням громадськості на основі принципів Орхуської конвенції, підприємців та представників наукових кіл ми зможемо мінімізувати вплив сучасної техногенної цивілізації на навколишнє середовище і зберегти нашу планету для майбутніх поколінь, – зазначив Олег Проскуряков.

– Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України», у якому НПП «Синевир» узяв участь, став для нас майданчиком зустрічі екологів з усієї України та з-за кордону. Тут є нагода в колі авторитетних фахівців обговорити нагальні питання природоохоронної діяльності, презентувати свої здобутки, обмінятися досвідом,– каже директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

Працівники НПП «Синевир» також взяли участь у семінарах, що проводились в рамках форуму: «Перспективи розвитку сталого виробництва та споживання в Україні», «Нарощування потенціалу для збереження біорізноманіття в Україні: формування мережі викладачів і практиків зі збереження біорізноманіття з метою підвищення екоосвіти в установах ПЗФ», «Використання екологічних переваг виробничої діяльності та продукції в маркетинговій стратегії підприємства».

Під час церемонії нагородження учасників Всеукраїнського екологічного конкурсу «До чистих джерел» директору НПП «Синевир» Миколі Дербаку вручено Диплом за І місце, а також Подяку від Міністра екології та природних ресурсів Олега Проскурякова за вагомий внесок у забезпечення реалізації державної екологічної політики.

forum.jpg     forum2.jpg

forum5.jpg     forum6.jpg

forum7.jpg     forum8.jpg

26.04.2013 р.


Опубліковати в twitter.com