Національний природний парк "Синевир" - Новини

В НПП «Синевир» відбулася профспілкова конференція


13.01.20161

У НПП «Синевир» відбулася профспілкова конференція. Головними питаннями порядку денного було обговорення звіту про виконання колективного договору за 2015-2016 рр., про внесені зміни до колективного договору на 2017-2018 рр., та акту перевірки по виконанню колективного договору за 2015-2016 рр.

Відкрив конференцію голова профспілки парку Федір Матічин. Він ознайомив присутніх з порядком денним конференції, надав звіт роботи профспілки за 2015-2016 рр. Відмітив, що адміністрація посприяла у вирішенні багатьох питань, внесених до колективного договору, зокрема, у виробничих, трудових, оплаті праці, охороні праці тощо.

У відповідності до закону «Про колективні договори і угоди» та з метою перевірки виконання колективного договору роботи НПП «Синевир» за 2015-2016 рр. було створено робочу комісію з перевірки колективного договору за 2015-2016 рр., до складу якої ввійшли представники від адміністрації і профкому, було надано результати перевірки.

Головний природознавець Василь Шишига зачитав акт перевірки виконання колективного договору НПП «Синевир» за 2015-2016 рр. Перевірці підлягало 111 пунктів колективного договору, 7 додатків та угода з охорони праці і соціальних питань. Фактично, на 20.02.2017 р. виконано 110 пунктів.

Про звіт виконання колективного договору на 2015-2016 рр. виступив директор НПП «Синевир» Микола Дербак. Він проаналізував роботу кожного відділення, відмітив хороші показники роботи відділів, надав пропозиції щодо удосконалення подальшої роботи щодо забезпечення прав і гарантій працівників. За словами Миколи Юрійовича, найближчим часом працівники парку отримають форменний одяг, мотоцикли тощо у чому посприяє Міністерство екології та природних ресурсів України, а також проекти "Підтримка природно-заповідних територій України", "Збереження Карпатських пралісів", які фінансує Франкфуртське зоологічне товариство (керівник проектів Міхаель Бромбахер), Українське товариство охорони птахів (керівник Олег Дудкін). У цих проектах НПП "Синевир" бере участь і завдяки даній роботі очікується відповідне технічне забезпечення. Раніше в рамках реалізації проекту "Збереження Карпатських пралісів" НПП "Синевир" вже отримав значну технічну підтримку, що позначилося на удосконалені функціонування установи.

Директор зазначив, що велика увага буде приділятися розвитку рекреації. Для цього будуть задіяні всі ПОНДВ.

Питання, винесені на розгляд профспілкової конференції, ретельно обговорено, проаналізовано, з кожного прийняті конкретні рішення, які сприятимуть подальшому вдосконаленню роботи колективу парку.

13.03.2017 р

Опубліковати в twitter.com