Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

В Реабілітаційному центрі НПП «Синевир» прокинулися ведмеді


5.074.png     5.074.png    

Від зимового сну прокинулися ведмедів у Реабілітаційному центрі бурих ведмедів НПП «Синевир».

Із приходом весни та настанням теплих днів, клишоногі почали по черзі пробуджуватися від довгої сплячки. Вони вилязать із барлогів і прямують до кормового майданчику.

«Стан анабіозу ведмеді перенесли добре, вони активні та мають хороший апетит, - розповідає начальник Центру реабілітації бурих ведмедів Ярослав Бундзяк. – Ветеринарний лікар центру оглянув тварин, їх стан задовільний. Оскільки організм після зими виснажений, то вони тепер отримують посилене харчування».

За словами Ярослава Бундзяка, з кожним роком все більше ведмедів засинає на зиму. Це є ознакою реабілітації у тварин їхніх природних інстинктів, адже у неволі ведмеді не сплять.

Ведмеді, які впадали у зимовий сон, є більш самостійними і швидше повертаються до природи. Вони вже не ходять біля огорожі, в очікуванні уваги людей та кормів, а самі шукають собі заняття: лазять по деревах, облуплюють кору, шукають корінці, риють барлоги тощо. Їхня поведінка та звички стали більш природними, що теж є результатом вдалої реабілітації психофізичного стану тварин.

26.03.2018 р.