Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Руку дружби простягнімо пернатим

Національний природний парк «Синевир» запрошує усіх шанувальників природи приєднатися до екологічної акції «Порятунок птахів». Її мета – допомогти вижити тим пернатим в голодний і холодний час, які залишилися зимувати в нашім краї. Долучитися до акції може кожен, кому не байдужа природа.

У цей зимовий період не всі птахи здатні створити для себе такі умови, щоб безпечно пережити, не загинути від голодної і холодної смерті в період морозів та снігопадів. Пернаті потребують нашої допомоги. Існує багато способів як це зробити.

Можна змайструвати годівничку, розмістити її в саду і приносити туди корм. Час від часу варто навідуватися, щоб наповнювати її запаси. Птахам дуже подобається несмажене насіння соняшника, дині, плоди горобини…

Якщо немає часу на майстрування годівнички, можна застосувати простіший спосіб: підвісити на мотузці до гілки дерева сире, несолене м'ясо чи сало. До цього корму неодмінно навідаються синиці, горобці і сойки.

Спостерігати за птахами – дуже цікаве і захоплююче заняття. Відвідавши один раз годівницю, вже з нетерпінням будете чекати наступної зустрічі з пернатими. До таких занять варто залучати дітей і разом здійснювати цікаві спостереження за пернатими і фотографувати або знімати відео.

Національний природний парк «Синевир» запрошує приєднатися до екологічної акції «Порятунок птахів». Відзнятими фото під час підгодівлі пернатих та спостережень за ними ви можете поділитися у коментарях до цього матеріалу. Дякуємо за активність!

21.01.2021р.