Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Долучайтеся до екологічної акції!

У НПП «Синевир» триває екологічна акція «Подбай про птахів!». Її мета – допомогти вижити в непростий голодний і холодний час тим пернатим, які не залишають наш край взимку.

Птахи, які і ми з вами, потребують їжі та житла. Але не всі пернаті здатні створити для себе такі умови, які б уберегли їх від голодної і холодної смерті в люті морози. Тому й потребують нашої допомоги. Існує багато способів, як це зробити. До прикладу, один із них: варто змайструвати годівничку, розмістити її в саду, бажано біля доріжки, щоб легко було долати сніг, і час від часу приносити корм та засипати в годівничку.

Улюбленим кормом птахів є несмажене насіння соняшника, дині, плоди горобини... Сире, несолене м'ясо чи сало, підвішене на мотузці до гілки дерева запримітять дуже скоро горобці та синиці.

У вільний час, пройшовшись зимовим садом, можна робити спостереження за птахами. Зазвичай, до улюблених годівничок пташки навідуються досить часто. Таке видовище багатьом захочеться сфотографувати і поділитися ним у соціальних мережах. Незабаром ви помітите, яким захоплюючим і цікавим є таке заняття. Впевнені, що після того, як відвідаєте декілька разів годівницю, з нетерпінням будете чекати наступної зустрічі з пернатими.

Тож запрошуємо усіх приєднатися до екологічної акції «Подбай про птахів!». Відзняті фото під час підгодівлі пернатих та спостережень за ними ви можете надіслати на електронну скриньку НПП «Синевир» (npp-synevyr@ukr.net). Найбільш вдалі світлини ми розмістимо на сторінках часопису «Синій Вир» та на офіційній сторінці НПП «Синевир» у Фейсбуці.

09.01.2020 р.