Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Посилено охорону рибних запасів

У квітні – травні триває нерестовий період лососевих та деяких інших видів риб. В зв’язку з цим у національному природному парку «Синевир» посилено охорону рибних запасів. У водоймах парку заборонено вилов будь-яких видів риб.

На виконання наказу, виданого Закарпатдержрибоохороною з метою посилення охорони рибних запасів, недопущення її незаконного вилову під час нересту та дотримання належного санітарного стану водойм, в НПП «Синевир» розроблено ряд природоохоронних заходів. Створено оперативні бригади для проведення чергувань та нагляду за водоймами. Під час проходження нересту у місцях найбільшого скупчення риби буде проводитися цілодобове чергування. На облік взято всі струмки, в яких відбувся нерест і пройшла викладка ікри для забезпечення в подальшому умов до виходу мальків.

Працівниками відділів науки та державної охорони ПЗФ проводиться моніторинг за станом рибних запасів у гідромережі НПП «Синевир», їх видовим складом, динамікою і станом популяцій та етології.

У разі виявлення незаконного вилову риби вживатимуться заходи щодо припинення протиправних дій і притягнення порушників до відповідальності.

10.04.2019 р.