Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Долучайтеся до акції – допомагайте птахам!


5.074.png     5.074.png     5.074.png    

Впродовж останніх днів на території НПП «Синевир» випав сніг. Перший місяць березня став схожим на січень. Окрім снігопадів, відбулося пониження температури до – 10 градусів за Цельсієм. Такі погодні умови – важкий період для птахів, які прилетіли, та й для тих, що зимують у нашому краї.

Знайти поживу пернатим зараз вкрай важко. У зв’язку з цим національний природний парк «Синевир» проводить екологічну акцію «Врятуй пернатих!». Впродовж цього тижня природоохоронці регулярно викладатимуть корм у годівниці та закликають робити це усіх жителів краю.

Долучитися до доброї справи нацпарк запросив й школярів. До речі, учні місцевих шкіл є активними партнерами подібних акцій. Минулого року НПП «Синевир» надав матеріали для годівниць Колочавській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і Синевирсько-Полянській ЗОШ І-ІІІ ст. На уроках трудового навчання учні виготовили годівниці, які відтак встановили на деревах, та вже з осені підгодовують пернатих. Тепер годівниці стали в нагоді й за цієї сніжної весни.

5.074.png     5.074.png     5.074.png    

Важливо не забувати щодня викладати корм. Якщо у вас немає годівниці, то підгодовувати пернатих можна на підвіконні. Чим пригостити пернатих? Кормом для них може бути пшоно, просо, несмажене насіння соняшника, крихти сухого білого хліба. Але зверніть увагу: чорний хліб птахам давати не можна. Він їм зашкодить.

Долучайтеся до акції – допомагайте птахам!

19.03.2018 р.