В НПП «Синевир» відбулася профспілкова конференція


konf.jpg    konf2.jpg

Відповідно до Конституції України, кожна людина має право на працю, яке реалізується шляхом укладення між працівником і власником підприємства трудового договору. За умовами цього договору, працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цим документом, з дотриманням правил внутрішнього трудового розпорядку. Власник підприємства зобов’язаний виплачувати працівникові заробітну плату та забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи та передбачені законодавством про працю.

На профспілковій конференції, яка відбулася 16 березня 2015 року в НПП «Синевир», учасники проаналізували виконання колективного договору між адміністрацією парку та трудовим колективом за 2013-2014 рік. Зокрема, було оголошено акт перевірки виконання колективного договору, заслухано звіт директора НПП «Синевир» Дербака М.Ю. про виконання договору та співдоповідь голови профспілкового комітету установи Матічина Ф.М.

Насамперед присутні члени профспілки заслухали звіт директора установи про виконання умов колективного договору.

«Минулий рік був дуже важким і для нашої держави, і для національного парку, - доповідає директор НПП «Синевир» Микола Дербак. –Проте, попри всі негаразди та економічну кризу, ми намагалися знайти вирішення проблем та виконати майже всі умови договору. Те, що лишилося недоробленим - вже зараз на стадії завершення. Цей рік теж обіцяє бути нелегким, та ми постараємося зробити все від нас залежне, щоб не звільнити жодного працівника. Днями ми підписали угоду про співпрацю з «Агентством регіонального розвитку та співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради». Ця співпраця дасть можливість вкласти значні грантові кошти у розбудову туристичної інфраструктури парку та створити нові робочі місця».

Голова профспілки НПП «Синевир» Федір Матічин у своєму виступі прозвітував про роботу профспілки та ознайомив присутніх з розходом кошторису профспілки за минулий рік.

Вислухавши всі доповіді, профспілкова конференція визнала роботу адміністрації щодо виконання колективного договору за 2013-2014 рр. задовільною.

Також у постанові конференції було доручено голові профкому Матічину Ф.М. підписати від імені трудового колективу НПП «Синевир» колективний договір на 2015-2016 рр., а також вносити зміни та доповнення до нього.

Голови цехових профспілок зобов’язалися взяти під особистий контроль кожний факт порушень прав профспілок та вжити заходи щодо їх усунення з обов’язковим наданням відповідних матеріалів.

konf3.jpg    konf4.jpg

18.03.2015 р.


Опубліковати в twitter.com