НПП «Синевир» щиро вдячний за допомогу


sema.jpg    sema2.jpg

Благодійні справи завжди високо цінувалися у суспільстві, та особливо цінними є добродійники у непростий теперішній час. Добрі вчинки повертаються до людини сторицею, адже вони уособлюють у собі любов, турботу, добро.

Приємно відзначити, що благодійна допомога для Центру реабілітації бурих ведмедів надходить не лише з інших міст, але й меценати знаходяться і серед жителів Тереблянської долини.

Таким є Шпілька Іван Семенович - приватний підприємець з села Синевир. Починаючи з 2011 року, а саме з дня відкриття Реабілітаційного центру бурих ведмедів, він став їм допомагати з харчами. Всі основні продукти харчування для ведмедів а саме – муку та хліб –підприємець продає НПП «Синевир» зі значною знижкою. Неодноразово Іван Семенович йде на зустріч національному парку та, розуміючи складну ситуацію із державним фінансуванням, надає харчі для клишоногих у борг.

На жаль,зараз рідко знайдеш людину, котра згодиться безкорисливо допомагати іншим. Але завжди слід пам’ятати, що зроблена добра справа, навіть незначна, окриляє і душевно збагачує. Адміністрація НПП «Синевир» висловлює щиросердечну подяку за надану допомогу Івану Шпільці. Бажаємойому міцного здоров’я, добробуту, великого людського щастя, успіхів у роботі, невичерпної енергії, родинного затишку і тепла.

Нехай ваші добрі справи повернуться до Вас сторицею!

16.03.2015 р.


Опубліковати в twitter.com