У НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ПАРКУ «СИНЕВИР» ВІДЗНАЧАЮТЬ 200-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА


Про нас
З нагоди 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка Національний природний парк «Синевир» (Закарпатська область) на базі Негровецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. провів урочисті просвітницькі заходи зі школярами.

Для молоді організовано лекцію «Відображення краси української природи у творах Тараса Шевченка», під час якої проаналізовано поезію великого Кобзаря, котра найяскравіше розкриває любов поета до довкілля. Для Шевченка природа була джерелом натхнення, а також нев'януною субстанцією, що завжди жила у серці Тараса. Він з любов'ю ставився до довкілля, тож приклад поета працівники НПП «Синевир» закликали переймати й усіх присутніх на урочистостях.

Молодь декламувала вірші Кобзаря і охоче відгукнулася брати приклад з нього любити свою батьківщину і природу.

Школярі мали нагоду переглянути документальний відеофільм, який сприяв закріпленню знань про Тараса Шевченка, як поета, художника, громадянина та вплив його творчості на становлення і утвердження української нації.

У рамках відзначення 200-річчя з дня народження великого українського письменника, у візит-центрі НПП «Синевир» також проведено «круглий стіл» на тему «Природа у творчості Тараса Шевченка» та покладено вінок біля пам’ятника Кобзарю у селі Колочава.
06.03.2014 р.


Опубліковати в twitter.com