У НПП «Синевир» проведено акцію з благоустрою


Про нас Про нас

12 березня у Національному природному парку «Синевир» відбулася акція з благоустрою території. У ній взяло участь понад дві сотні осіб, яким не байдуже, яким бачити навколишнє середовище.

Впродовж зими скрізь накопичилось сміття, яке необхідно прибрати. Тож з самого ранку працівники парку вийшли до праці, щоб у дружній атмосфері безкорисливою працею засвідчити небайдуже ставлення до довкілля. Та й, власне, хто як не природоохоронці мають показати добрий приклад, що і є найкращим засобом пропаганди ідей охорони довкілля.

Отже, цього дня в усіх підрозділах Нацпарку кипіла робота; з віником чи лопатою в руках можна було побачити людей різних професій, які справді працювали добросовісно, а не для демонстративності, як це іноді буває.


Про нас Про нас

Працівники НПП “Синевир” у різних урочищах регіону проводили розчистку русел річок та потічків від сміття, встановлювали шпаківні, обгороджували мурашники тощо.


Про нас Про нас

Благоустрій адміністративних і рекреаційних об’єктів, автостоянок – теж важлива справа, до якої співробітники установи долучилися з не меншим ентузіазмом. Імідж установи не байдужий її працівникам, тим більше, що з приходом весни пожвавлюється потік туристів на Синевирське озеро. Саме тут трудилися під час акції працівники Синевирсько-Полянського ПОНДВ. Негровецьке відділення особливо постаралося про благоустрій довкола унікального сфагнового болота Глуханя, Квасовецьке подбало про місцеве мінеральне джерело, Колочавське особливо потрудилося в урочищі Сухар, Чорноріцьке провело благоустрій своєї прирічкової території. Остріцьке ПОНДВ особливий акцент ставило на чистоту берегів річки Тереблі, Синевирське – екологічної стежки, що веде до Дикого озера, Вільшанське – придорожньої лісової смуги і тутешнього мінерального джерела. Не пасли задніх й співробітники центрального офісу НПП «Синевир». Вони зробили благоустрій поблизу адміністративних і рекреаційних об’єктів в урочищі Остріки, подбали про естетичний вигляд прилеглої до візит-центру території.


Про нас Про нас

Цього суботнього дня до благоустрою долучилися й місцеві жителі, школи, підприємці регіону, доклавши свої зусилля для суспільної справи – чистого довкілля.

Любов ГРЕЧИН, фахівець з екологічної освіти НПП «Синевир»

14.03.2016 р.

Опубліковати в twitter.com