НПП «Синевир» готується до участі в 10 Ювілейному екологічному форумі «Довкілля для України»


Про нас
На адресу НПП «Синевир» надійшло офіційне запрошення на участь у 10 Ювілейному екологічному форумі «Довкілля для України», який проходитиме у м. Києві з 23 по 25 квітня 2013 року при підтримці Кабінету міністрів України.

- Міжнароднийекологічний форум «Довкілля для України», у якому НПП «Синевир» традиційнобере участь, став для нас майданчикомзустрічіекологів з усієїУкраїни та з-за кордону. Тут є нагода в коліавторитетнихфахівцівобговоритинагальніпитанняприродоохоронноїдіяльності, презентуватисвоїздобутки, обмінятисядосвідом, тощо.

НПП «Синевир» щиро завдячує організаторам за активну співпрацю і бажає успіхів у підготовці і проведенні ювілейного Форуму, - каже директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

З року в рік Форум розширює тематику виставки та конференц-програму, відкриває імена нових учасників. Завдяки Форуму державні та ділові кола нашої країни все більш заглиблюються в проблему сталого розвитку, екологолізацію економіки та виявляють зацікавленість до впровадження в Україні новітніх розробок в сфері охорони довкілля.

В рамках Форуму плануються зустрічі та прямий діалог з представниками Міністерства екології та природних ресурсів України, а також посадовими особами з інших міністерств та відомств. Обговорення шляхів вирішення конкретних питань еко-контролю великих промислових підприємств, діалог «бізнес - влада» з питань закупівель та впровадження сучасного обладнання, яке дозволяє значно зменшити викиди у навколишнє середовище на підприємствах.

VI Міжнародна виставка «Довкілля 2013», є складовою частиною Форуму. ЇЇ основні розділи це екологічна політика та менеджмент; екологічні технології та моніторинг; управління відходами їх утилізація та переробка; охорона атмосферного повітря; альтернативна енергетика та біопаливо; органічне землеробство та екологічно чисті продукти; водні ресурси; ліси та лісокористування; екологічно чисте житло – чисте місто України; здоров’я, рекреація, туризм; екологічна освіта та наука; ядерна та радіаційна безпека; військова екологія.


01.03.2013 р.


Опубліковати в twitter.com