Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Розвитку рекреації – особлива увага


5.074.png    

З метою активізації розвитку туристичної сфери Закарпаття, просування регіонального туристичного продукту на внутрішньому та міжнародному туристичних ринках голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль підписав розпорядження «Про план заходів з реалізації у 2018 році Стратегії розвитку туризму та курортів на період до 2026 року».

До реалізації згаданого плану долучиться й національний природний парк «Синевир». У зв’язку з цим в установі відбулася робоча нарада під керівництвом директора Миколи Дербака. Обговорювалися першочергові заходи, які необхідно здійснити задля розвитку рекреаційної діяльності парку.

У 2018 році заплановано розробити і облаштувати нові туристичні маршрути, подбати про удосконалення діючих стежок, а їх на території НПП «Синевир» 13, а саме: 8 туристичних, 3 екологічні, 2 науково-пізнавальні. Загальна протяжність діючих стежок становить 128 км. Створення нових цікавих стежок сприятиме збільшенню кількості відвідувачів, популяризуватиме природно-заповідну установу, сприятиме розвитку зеленого туризму. Заплановано також облаштування діючих та створення нових рекреаційних пунктів у межах парку.

Не менш важливою складовою є наповнення актуальною інформацією сайту НПП «Синевир», що сприятиме збільшенню доступності до інформації про туристичні об’єкти та події на території парку.

01.03.2018 р.