З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Нехай Різдво Христове творить дива, перемінюючи наші серця, роблячи їх лагідними і щирими. Це свято – диво, яке єднає людей. Нехай коляда несе радісну звістку, зміцнюючи віру в непереможність добра. Бажаю усім мирного неба, міцного здоров’я, злагоди і добробуту!
Веселих свят!
З повагою, Микола ДЕРБАК, директор національного природного парку «Синевир».
03.01.2020 р.
