Колочавські благодійники відвідали Вільшанський дитячий будинок-інтернат


kind.jpg     kind2.jpg

9 січня у Вільшанському дитячому будинку-інтернаті проведено благодійну акцію з нагоди різдвяних свят. До вихованців закладу з колядами завітали колочавські благодійники директор НПП „Синевир” Микола Дербак, сільський голова Василь Худинець, приватні підприємці Віталія Дербак, Іван Дербак, Сергій Дербак, Іван Макар, Іван Маркович, Наталія Тумарець.

Гості із сусіднього села привезли дітям подарунки, які власноручно роздали вихованцям закладу, котрі у свою чергу у актовому залі організували святковий концерт. Виступи молоді до глибини душі вразили всіх глядачів. Відтепер колочавські благодійники домовились частіше навідуватись до Вільшанського дитячого будинку-інтернату з благодійними акціями.

До речі, у цьому закладі перебуває близько двох сотень вихованців, яким випала нелегка доля. Це діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, інваліди. Директора будинку-інтернату Богдана Кикину вони називають батьком. Керівник закладу щиро подякував гостям з Колочави за подарунки і ознайомив їх з діяльністю інтернату.

kind3.jpg     kind4.jpg

kind5.jpg     kind6.jpg

08.01.2014 р.


Опубліковати в twitter.com