Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

ТОП 5 місць в НПП «Синевир», які необхідно відвідати саме весною

Після тривалої холодної зими, перші весняні промені оживляють організм, наповнюють радістю, спонукають залишати задушливі приміщення та насолоджуватися весняною погодою. У цей час особливо хочеться якнайшвидше вирватися на природу бодай на день-два і подихати свіжим повітрям. Адже деякі місцини відкривають свою неповторність саме весною. У Національному природному парку «Синевир» склали ТОП 5 місць, які варто відвідати саме весною. Тепла, сонячна погода вже панує в регіоні, тож час рушати у весняну подорож національними природними скарбами.

Первоцвіти першими радують зір, стомлений білосніжною одноманітністю зими. Лише весною, а саме, - у другій половині березня, - ви можете побачити дивовижне цвітіння крокусів та підсніжників на теренах Синевирського національного парку. Шафран Гейфеля в окремих місцях фіолетовим килимом вкриває великі площі землі. У селі Колочава місце масового цвітіння шафрану назвали «Долиною крокусів.

Озеро Синевир (Морське око) - одне з семи природних чудес України, весною топить свій острівок-зіницю у темних водних хвилях. Озеро робиться повноводним за рахунок талих снігів, що стрімкими потоками спускаються з гір, а площа його збільшується на 1-3 га.

Водоспад Білий Звір також саме навесні стає бурхливим і несеться вниз до річки Тереблі з великою швидкістю та гуркотом. Холодна вода падає зі скелястого схилу гори, з-поміж смерек і буків, переливаючись по камінню, перетворюється в біле шумовиння, створюючи неперевершену красу.

Бурі ведмеді у Реабілітаційному центрі НПП «Синевир» прокидаються від сну з першими весняними промінцями. Після довгого відпочинку, вони активно починають шукати їжу, згуртовуючись біля місць годівлі, і з ведмежим апетитом кидаючись на наїдки. Життя у вольєрі активізується, а туристи із задоволенням спостерігають за вибриками клишоногих.

Весняний ліс - особливо ошатний і світлий. А яке задоволення і користь від прогулянок поміж кронами з молодими листочками! Повітря перенасичене киснем, все оживає, співає, наповнює енергією, здоров’ям… Разом із природою прокидається і жага до життя.

Весна – неперевершена пора року і чудовий час для відпустки в Карпатах!

03.03.2020 р.