Спонсорська допомога ведмедям прийшла з Миколаєва


Про нас
Непроста економічна ситуація, яка зараз склалася в Україні змушує багатьох шукати спонсорської допомоги. Дякуючи людям, які мають фінансові можливості та добре серце, в державі вдалося зробити багато хороших речей. Днями важливість і значущість спонсорства відчув на собі і НПП «Синевир». Сільськогосподарське підприємство ТзОВ «Нібулон» з м. Миколаїв надало для Реабілітаційного центру бурих ведмедів 3 тони вівса, при тому, спонсори оплатили і транспортні витрати на доставку кормів тваринам.

«Ми завжди в міру своїх можливостей стараємося підтримувати екологічні програми, - розповідає генеральний директор ТзОВ «Нібулон» Олексій Опанасович Вадатурський. – Коли почули, що в «Синевирі» є такий цікавий заклад для бурих ведмедів, вирішили посприяти харчами для тварин».

НПП «Синевир» щиро вдячний благодійнику за підтримку. Сьогодні такі благородні вчинки мають особливу вагу. Приклад вартий наслідування.

Нагадаємо, що у Реабілітаційному центрі бурих ведмедів утримується 13 клишоногих, які вилучені у їх попередніх власників через неналежне утримання в неволі.

04.03.2015 р.


Опубліковати в twitter.com