Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Зміцнення матеріально-технічної бази НПП «Синевир» обговорили на робочій зустрічі

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова, представника проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» Міхаеля Бромбахера і директора НПП «Синевир» Миколи Дербака. Обговорювалися питання фінансування проєктом «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» таких важливих об’єктів як візит-центр Реабілітаційного центру бурих ведмедів, а також Музей лісу і сплаву і візит-центр біля нього.

Микола Дербак ознайомив Олексія Петрова і Міхаеля Бромбахера з роботою Реабілітаційного центру бурих ведмедів, продемонстрував вже виконані роботи у цьому закладі та поділився планами і потребами на майбутнє. Не менш цікавим видався візит до Чорної ріки, де здійснено частину робіт з реконструкції єдиного у Європі Музею лісу і сплаву, а зараз вирішується питання подальшого фінансування. Саме тут в перспективі хотілось би розгорнути діяльність візит-центру. Ця місцевість щорічно приваблює численних туристів. Тут мальовнича природа, а ще сюди пролягає екологічна стежка до Дикого озера і, звісно, відбудований музей. Усе це разом зробить дану місцевість ще більш привабливою для туристів і сприятливою для здійснення екоосвіти.

Як відомо, НПП «Синевир» є однією з територій реалізації проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в України». Останнім часом проєкт здійснює інтенсивне впровадження запланованих заходів, зокрема, матеріально-технічну підтримку парку. За останні місяці НПП «Синевир» надано квадроцикл з резиновими гусеницями, який стане в нагоді працівникам установи при здійсненні природоохоронних заходів. Технічний засіб вже випробувано. Також парк отримав технічне обладнання для ефективнішої комунікаційної діяльності та підсилення польових досліджень, а саме: фотоапарати, спікерфон, мікрофон та портативну камеру; невдовзі природоохоронці установи будуть забезпечені форменим одягом і автомобілями високої прохідності. Усе це сприятиме ефективній природоохоронній, науковій та еколого-освітній роботі національного парку.

24.03.2021р.