Працівники НПП «Синевир» взяли участь у роботі науково-технічної ради Ужанського НПП


Про нас
14 лютого відбулася науково-технічна рада Ужанського НПП, у якій взяли участь працівники НПП «Синевир». Під головуванням директора Ужанського парку Василя Копача на засіданні розглядалися актуальні питання функціонування природно-заповідної установи. Відповідальні працівники прозвітували про виконані у 2013 році і ознайомились з запропонованими на 2014 рік заходами у напрямках наукової, природоохоронної, еколого-освітньої і рекреаційної діяльності.

Василь Колач підкреслив, що цього року Ужанському НПП виповнюється 15 років. З цієї нагоди тут буде проведена науково-практична конференція, долучитися до якої запросив усіх присутніх.

Заступник директора НПП «Синевир» з науково-дослідної роботи Юрій Тюх зазначив, що парк «Синевир» також цього року святкує ювілейну дату – 25-річчя. Тож поблизу Синевирського озера у червні відбудеться міжнародна наукова конференція «Біологічне різноманіття природно-заповідних об'єктів Карпат». Юрій Тюх запросив колег з Ужанського НПП взяти участь у цьому заході, на що Василь Копач дав ствердну відповідь, відзначивши значні здобутки НПП «Синевир» у напрямках науково-дослідної і еколого-освітньої роботи, які варті уваги для перейняття досвіду.

Фото – Ужанський НПП.

17.02.2014 р.


Опубліковати в twitter.com