В НПП «Синевир» проводилось навчання з техніки безпеки


Про нас
Всебічна турбота про охорону праці, проведення активної соціальної політики стає ключовим завданням для керівництва і профкому Національного природного парку «Синевир». Головним завданням будь-якого підприємства є створення такої організації виробництва, за якої досягатиметься найбільший прибуток. Кожний нещасний випадок на виробництві або випадок професійного захворювання означатиме для підприємства серйозну моральну і економічну втрату. Тому забезпечення здорових, безпечних і високопродуктивних умов праці стає важливим фактором розвитку підприємства.

Однією з складових таких умов праці є фізичний стан працівника. Радує те, що проведення періодичних медичних оглядів в Національному парку стає доброю традицією. Люди самі стають зацікавлені в кваліфікованому обстеженні свого здоров’я.

Другою складовою безпечних умов праці є навченість працівників. Для цього в НПП «Синевир» визначені категорії працівників, що працюють або можуть зіткнутись в процесі своєї діяльності з шкідливими і небезпечними умовами праці, та категорії працівників, до яких вимагаються кваліфікаційні вимоги. З цими працівниками протягом лютого проводились навчання, а оцінка їх засвоєння буде вказана під час атестації.


25.02.2013 р.


Опубліковати в twitter.com