Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Відбудеться пленер у дикій природі НПП «Синевир»


5.074.png    

Унікальні природні і культурні ландшафти НПП «Синевир» є сприятливим середовищем для творчої роботи художників та інших митців. На території парку щорічно проводяться пленери та інші мистецькі заходи. НПП «Синевир» претендує стати творчим майданчиком, який сприятливий для роботи митців при взаємодії з природоохоронцями і місцевим населенням. З огляду на це парк долучається до роботи у міжнародному проекті «Території натхнення».

Основна ідея проекту – сприяти мобільності митців та творчих людей до сільських місцевостей, як джерела їхнього натхнення і, в той же час, використати їхню творчу роботу для посилення місцевого розвитку (туризму), охорони природи та культурної спадщини через міжнародну співпрацю та просування краси дикої природи та багатої фольклорної культури сільських місцевостей через твори мистецтва.

РУ рамках проекту на території НПП «Синевир» у серпні 2018 року буде проведено пленер у дикій природі за участі митців з різних країн Європи. Підготовка до заходу триває вже зараз.

23.02.2018 р.