Дякуємо громадським активістам і журналістам за допомогу у порятунку ведмедів


Про нас
Національний природний парк «Синевир» щиро вдячний усім людям, які з небайдужістю ставляться до того, аби утримання бурих ведмедів у неволі відповідало необхідним вимогам, передбаченим законодавством. Активність громадян і журналістів з цього приводу відіграє дуже важливу роль у справі порятунку бурих ведмедів з поганих умов утримання і перевезення їх до єдиного в Україні Реабілітаційного центру для цих тварин. Зараз тут перебуває вісім ведмедів, яких вилучено від їх власників не без допомоги журналістів, котрі у своїх сюжетах робили розголос, а відтак це допомагало пришвидшити процес порятунку клишоногих. Сподіваємось, що й учорашній репортаж на телеканалі «Інтер» допоможе врятувати ще одну ведмедицю Машу. Вона утримується у Павлоградському районі Дніпропетровської області у металевій клітці та ще й на ланцюгу.

Як повідомляють у своєму сюжеті журналісти телеканалу «Інтер» Наталія Грищенко і Євген Коденцов, лапи тварини провалюються між залізними прутами, які замість підлоги. Стеля у клітці така низька, що випростатись на повний зріст ведмедиця не може. До того ж, на неї цькують собак, які, за словами члена Дніпропетровського товариства захисту тварин Олени Русиної, кусають ведмедицю, завдаючи їй ран.

Активісти вже звернулися до екологічної інспекції Дніпропетровщини з проханням розглянути питання щодо правомірності перебування Маші у Павлоградському мисливському господарстві. НПП «Синевир» у свою чергу готовий прийняти клишоногу до свого Реабілітаційного центру, де створені необхідні умови для перебування ведмедів у напіввільних умовах.

НПП «Синевир» висловлює щиру подяку усім активістам та журналістам за їхню допомогу. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

З повагою, директор НПП «Синевир» Микола Дербак


19.02.2013 р.


Опубліковати в twitter.com