Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Відбувся Форум юних орнітологів

Різноманіття птахів, їх значення і заходи щодо охорони та збереження пернатих – ці та інші теми обговорювалися на Форумі юних орнітологів, який спільно проведений вчителями Колочавської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 і співробітниками національного природного парку «Синевир».

Під час еколого-освітнього заходу молодь обмінялася знаннями про захоплюючий світ птахів. Учителі школи і фахівці національного парку ознайомили юних натуралістів зі заходами, які здійснюються природоохоронцями для збереження і примноження птахів. Особливо актуальною стала тема підгодівлі пернатих у зимовий період. Юні орнітологи в цьому мають досвід. Напередодні, разом з учителем трудового навчання Іваном Секерешем, вони виготовили ряд годівниць, які встановили на деревах біля школи. Сюди молодь регулярно приносить корм для пернатих друзів. Подбали школярі й про виготовлення шпаківень, які будуть встановлені навесні.

Національний природний парк «Синевир» завдячує за тісну співпрацю у справі екологічного виховання молоді директору Колочавської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 Михайлу Кию, заступнику директора Василю Глебі, вчителям Івану Секерешу і Андрію Глебі.

27.02.2020р.