Національний природн ий парк "Синевир" - ГОЛОВНА
Меню
Озеро "Синевир"
Реабілітаційний Центр Бурого Ведмедя
Туристичнці маршрути
Туристичнці маршрути
Дике озеро (Озірце)

Зустріч з молоддю

Формування екологічної культури та залучення людей до участі у вирішенні назрілих проблем довкілля – основне завдання еколого-освітньої діяльності. Особливу увагу НПП «Синевир» приділяє роботі з молоддю. Тісна співпраця започаткована між Національним парком «Синевир» і середніми навчальними закладами регіону. Співробітники відділу екологічної освіти часті гості шкіл, де проводять з молоддю цікаві заходи: уроки, бесіди, подорожі, конкурси – усе, що сприяє формуванню природоохоронного світогляду. Підготовка цієї роботи проходить на фаховому рівні. Велика увага приділяється наглядним матеріалам та інтерактивним методам роботи.

Базовим закладом для ведення еколого-освітньої роботи став візит-центр НПП «Синевир». Окрім семінарів, тут проводяться «круглі столи», конференції, наради, лекції, бесіди, вікторини, виставки та інші форми роботи.

Еколого-освітня робота НПП «Синевир» відіграє велике значення для формування природоохоронного мислення громадян, сучасних уявлень про роль природно-заповідних територій та сприяє забезпеченню підтримки заповідної справи широкими верствами населення, збереження біологічного різноманіття на шляху до сталого розвитку. На фото: еколого-освітній захід з учнями Горбівської ЗОШ І-ІІ ст.

13.03.2019 р.