БУДИНКИ ВІДПОЧИНКУ


Буд1.jpg

Мотель «Остріки»

Для гарного відпочинку в НПП "Синевир" існує багато місць. Одне з найцікавіших - мотель "Остріки". Вдале розміщення на розливі річки Тереблі робить його острівковим, що надає неповторної екзотики, відчуття припливу енергії та душевного спокою.Рабачинка.jpg

Рекреаційне містечко «Рабачинка».

Містечко знаходиться в ур. Рабачинка. Тут розміщено 10 будиночків для відпочинку туристів сімейного типу. Кожен будинок має дві кімнати. Тут також є альтанки та обладнані місця зі смачною джерельною водою. Природа тут мальовнича: довкола височіє густий ліс, гори, а через дорогу протікає дзюркотлива річка Теребля.


user-images/4.jpg

Мотель «Синевирська Поляна»

Побудоване приміщення з деревини в бойківському стилі. Для рекреаційного призначення використовується п'ять кімнат. Біля мотелю є місце для стоянки легкових автомобілів. Тут закладено дендрарій та форельне господарство з чотирьох ставків. Один ставок знаходиться перед будинком. Навколо мальовничі ландшафти з видом на гори Кам'янка, Погар і Канч. До мотелю є під'їзна автомобільна дорога з твердим покриттям.


user-images/Плотина.jpg

Мотель «Плотина».

Цей будинок знаходиться в ур. Чорна Ріка, на відстані трьох кілометрів від центральної автодороги. Будинок двоповерховий, побудований в національному стилі, здатний прийняти за один раз до 30 чоловік.